Komunikat dotyczący odczytu liczników zużycia wody i ścieków

Gminny Zakład Usług  Komunalnych w  Hrubieszowie z/s w Świerszczowie w związku z istniejącym zagrożeniem epidemiologicznym, spowodowanym przez koronawirusa SARS-CoV-2, zwraca się z prośbą do odbiorców o telefoniczne podawanie stanu liczników zużycia wody do dnia 28.02.2021r. W przypadku braku informacji od odbiorcy o stanie wodomierza opłata zostanie naliczona z uwzględnieniem średniej ilości wody lub ścieków z okresu ostatnich 3 miesięcy lub na podstawie średniego zużycia wody w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Wykaz numerów telefonów do konserwatorów:
Holc Zbigniew 508 100 422 – Stefankowice, Stefankowice Kolonia, Kułakowice Pierwsze, Kułakowice Drugie, Kułakowice Trzecie, Ubrodowice, Annopol, Moniatycze Kolonia, Turkołówka, Wołajowice, Husynne Wieś i Osiedle, Kobło, Moroczyn, Teptiuków.
Makowiec Andrzej 797 659 269 – Czerniczyn, Masłomęcz, Kozodawy, Łotoszyny, Metelin, Brodzica, Dąbrowa, Gródek (tzw. Nowy), Świerszczów.
Malinowski Kazimierz 504 149 483 – Moniatycze, Moniatycze Kolonia bloki, Janki, Nowosiółki, Czortowice, Obrowiec, Dziekanów Wieś i Osiedle, Szpikołosy.
Mirocki Robert 797 659 655 – Mieniany, Czumów, Ślipcze, Kosmów, Cichobórz, Gródek (tzw. Stary).

INFORMACJA
  Informujemy, że od dnia 4 stycznia 2021 roku w Gminnym Zakładzie Usług Komunalnych w Hrubieszowie z/s w Świerszczowie przywrócona zostaje możliwość wpłat gotówkowych jak i bezgotówkowych w kasie zakładu.
 W  dalszym ciągu prosimy o dokonywanie wpłat przez bankowość elektroniczną .  Płatność kartami płatniczymi

Szanowni Klienci !

Informujemy, że w kasie GZUK istnieje możliwość wnoszenia opłat za wodę oraz wywóz nieczystości przy pomocy kart płatniczych.

Gminny Zakład Usług Komunalnych wykonuje zadania o charakterze użyteczności publicznej, których celem jest zaspokojenie zbiorowych potrzeb ludności Gminy Hrubieszów w drodze świadczenia usług powszechnie dostępnych. W szczególności jest to zaopatrzenie ludności w wodę, odbiór nieczystości płynnych, wykonywanie robót ziemnych na drogach gminnych oraz remonty budynków będących w zasobach Gminy. Siedzibą Zakładu jest miejscowość Świerszczów .